Hakkımızda

Şubat 2012 ' te kurulan Yaprak Dağıtım Gıda Pazarlama Turizm Tic. Ltd. Şti. 20 araç ile doğrudan dağıtım yaparak Teka Puro'nun Ege bölgesinde satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Değerlerimiz

Adil olmak ve tüm çevremizle dürüst ve doğrudan iletişim kurmak. Olabildiğince açık olmak, tüm bireylere saygı ve güven sağlamak Tüm işlerimizi takım çalışması ve anlayışı ile yapmak Sürekli gelişim içinde olarak, hızlı ve esnek hareket edebilmek Yüksek seviyede başarı kazanmak için devamlı katkıda bulunmak Hem ürünlerimiz hem de hizmetlerimiz konusunda devamlı "Kalite Bilinci" ile hareket etmek.

Misyonumuz

Teka Puro ile hizmet anlayışımızı birleştirerek müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetlerini karşılayabilmek için sürekli gelişim ve iyileştirme faaliyetleri içinde olan müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızla dürüst ve güvene dayalı ilişkiler kuran bir hizmet şirketiyiz.

Vizyonumuz

En büyük hedefimiz, müşteri memnuniyetidir Yüksek müşteri mennuniyetini ilke edinen yenilikçi, akılcı ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ve doğrudan sürdürülebilir büyümeler elde eden ve daha çok istihdam sağlayan bir işletme olmaya devam etmek.

Bizimle çalışmak istermisiniz ?

İnsan kaynaklarına gitmek için tıklayınız.